KONST / Litografier / Blyerts 16152020
nr 1615 2020
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 1980, dimma över sjö, bildmått: 19x13 cm, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:11:11
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr